> admin Ocak 10 2024

Chat Sohbet Sitesi

Chat Sohbet Sitesi

D-du-DUR! Lütfen bir saniye… bir sigara içimlik dinle beni. N’olur, gitme! Ah, teşekkürler… Şimdi şöyle ki; kimse kimseye yalnız olduğundan, arkadaşsızlıktan, dostsuz kalmaktan yakınmasın.

Çünkü; günümüz imkanları ile dijital ortam dediğimiz de chat sohbet siteleri gibi platformlar üzerinden birçok arkadaş edinebilme lüksüne sahipsiniz. Kaçınılmaz bir gerçek. Elbette ki; bu doğruluk nasıl bir siteye geldiğiniz, güvenilirliği ile doğru orantılıdır.

PEKİ YA SİZİN KONUMUNUZ NEDİR?

Ne istiyorsunuz, istediğiniz, arzunuz, fikriniz, görüşünüz nedir… en önemlisi ise-aynı zamanda en tehlikelisi- ise beklentiniz nedir?

ÖZLÜYOR MUSUNUZ, HEDEFLİYOR MUSUNUZ?

İnsanlarla iç açan, sıradan, günlük, rutin ağız tadıyla iki kelimenin belini kırmayı mı özlediniz? İş, okul, giydiğiniz kıyafet, kullandıklarınız, genel yaşamınız ve yaşantınız… yoksa bir o kadar ilginç olan, dâhi, çılgın, harika fikrilerinizi insanlara, karşı tarafa aktarmak, karşılık almak efsane bir sohbetin içerisine atlamak mı istiyorsunuz?

İşte size bir iki örnek. Biliyorsunuz; bu örnekler inanılmaz bir şekilde çoğalır. Ama biz size en doğru, en net ve günlük hayatta sık sık karşılaştığımız bir problemi söylemeyi tercih ettik. Her ne kadar iki açıklama hâlinde görünse de aslında iki problem tek yumruk olmuş karşımızda silahlanmıştır.

PEKİ YA PROBLEMİN NE DERECE BİR ÖNEMİ VAR?

Sıfır! Yok. Bu problem hayatımızda bir önem teşkil etmiyor, yer kaplamıyor ve en önemlisi canımızı sıkıp aklımıza takılmıyor. Neden? Çünkü; en başta da söylediğimiz gibi eğer ne istediğinizi biliyorsanız kaçınılmaz bir şekilde yüzlerce partnere, arkadaşa ulaşabileceksiniz demektir.

Metne karamsar başladık öyle değil mi? Bu karamsarlık dolayısıyla da bu satırlarda çok bir şey hissedip mutluluğun gafletine kapılmıyorsunuz. Hayır! Gözlerinizi açın ve farkındalığı hissedin.

Doyasıya bir sohbet artık tam anlamıyla sizi bekliyor. Hadi. Ne istediğinizi kestirin ve aramıza katılın. Zirâ biz sizi dört gözle bekliyoruz, acele et!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sanal Arkadaslik