> admin Ocak 10 2024

Sohbet Zamanı

Gündelik hayatını rutin şeyleri bir kenara bırakarak chat sohbet yaparak bu rutin şeyleri daha eğlenceli bir hale çevirebilirsiniz. Anlatmak mı istiyorsun acaba veya içinde tutamadığın, sığdıramadığın bir ton yaşanmışlığın, çok değerli yaşanmışlıkların pekala? Aslında konu gerçekten çok basit. Nasıl mı? Çünkü; hepsi size kalmış. Öyle değil mi? Ne istersen!

Fikriniz, görüşünüz, yaşınız, kim olduğunuz ve örneklenebilecek birçok konu.

Göze güzel gelen, büyütülen, şişirilen, olağanüstü bir tutam da gariplikten uzaklaşıp biraz gerçeklere dönelim ister misin? E hadi o zaman..;

Lise hayatınızdaki o karşılıklı iki kişilik dostluklarınızın arasına aldığınız, muhabbetinizi bozan, keyfinizi kaçıran bir katil vardır elbet… Hah! İşte dedikodunun büyüğü. E… şey, belki de en büyüğü olmayabilir.

Her neyse! Bu da insanın canını sıkıyor değil mi? Heh, sonuç olarak kimse 17’sinde böyle saçma sapan bir olayı ve o kişiyi hatırlamak istemez.

Ahh, tabii ya! Bir de üniversite gençliklerine değinmek lazım. Liseden sonra herkesin ister istemez gönlünü kaptırdığı o aşk çukurlarının mekanıdır üniversite.

Haksız mıyım? Eğitim, eğitim… sırf eğitim mi dersiniz? Yo, yo sağ olun, gülmeye ihtiyacım yok. Arkadaş ortamları, tuttuğunuz ev arkadaşınızla maceralar… pek tabii bir de yurt olayları; herkes birbirini net şekilde tanımaz ve arkadan çevrilen o işler. Uğraşması güç fakat hayata renk katan ilginç ihanetler.

Farkındasınız biliyorum ama söylemeden geçmek istemiyorum saygı duyarsınız ki; bunlar sadece örnekler! Öyle değil mi? Sayamacağımız pek çok örnek; yaşanmışlıklar, hikayeler, dersler, maceralar ve tecrübelerle dolusunuz. Değil misiniz? Öylesiniz! Hayat anlamında bir tecrübeniz olmamış olsaydı eğer burada olmazdınız kesinlikle, net bir şekilde.

Şimdi ise bu tecrübelerinizi ufak bir çekintiyle karışık heyecanla, istekle seçtiğiniz insanlarla paylaşmak istediğinizi biliyorum. Genel sohbete dâhil ol, kafa dengini bul, partnerini seç. Yapman gereken tek şey bizimle beraber, birlikte olmak. Yeteri kadar tecrübe dolu insanları merakla bekledik. E hadi o zaman, aramıza katıl ve sohbete başla!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sanal Arkadaslik