> admin Ocak 10 2024

Sıcak Sohbet

Selam. Yüreğin çok soğuk gördüğümüz kadarıyla, üşümüş baya. O hâlde biraz ısınmaya ne dersin? Hatta bırak ısınmayı ateş bassın ateş.

Sohbet sitelerinden hiç ağzın dudağın yandı mı dersin? O zaman bu son oldu. Çünkü; burada hayal kırıklığına veya hüsrana yer yok. Çoğu insanın başına gelmiştir bu. Heyecanla girersiniz siteye ve bam güm hayal kırıklığı, heves kaçması bir değişik hüsran… İçi boş vaatler vel’hasıl.

Şunun da farkındayız elbet, net bir şekilde; şimdi biz ne kadar böyle de konuşsak da aklınızda birtakım soru işaretleri hâlâ mevcut ama endişelenmeyin. Biz size bunun nedenini açıklayalım; Şimdi siz her panelden, her sohbet platformundan bir darbe yemişsiniz ki artık böyle şüpheyle yaklaşıyorsunuz bu tür konulara. Ama burada ince bir çizgi var; ne kadar şüphe duysanız da, endişe duysanız da bir hüsran korkusu yaşamaya meyilli olsanız da hâlâ sohbet sitesi aramaktan vazgeçmiyorsunuz öyle değil mi? Öyle tabii! Bir bağımlılıktır bu. Sohbet etmek, muhabbetin dibini görememek, büyük haz yaşamak… kim istemez dersiniz ki.

Ruhunuzdaki, içinizden geçen duyguları, düşünceleri ve fantezileri ortaya çıkartın. Kaçınmayın bundan. Neden kaçınıyorsunuz, neden isteklerinizin önüne taş koyuyorsunuz? Koymayın! Çünkü; ailemizde isteklerin, düşüncelerin önüne arkasına taş bağlamak, baltalamak yok. Burada her şey olmak istediği gibi. Siz de aramıza katılın ve sohbetin, muhabbetin zevkini, tadını yaşayın. Dediğimiz gibi; bu zevkten, mutluluktan kaçınmayın. Kendinizi mutlu hissedeceğiniz duyguların önüne geçmeyin. Merak etmeyin, biz zaten burada sizin bunu kendinize yapmanıza izin vermiyoruz emin olabilirsiniz bu konuda! Fikirlerinizi paylaşın, genel sohbet odalarımıza katılın, toplu sohbetin tadına varın. Dilerseniz aklınızın, fikirlerinizin, düşüncelerinizin uyuştuğu bir partner ile toplu sohbetten kaçıp ikili, karşılıklı sohbete dâhil olup partnerinizle doyasıya sohbet odalarımızda konuşun.

Biz siz dostlarımıza diğer sitelerden daha fazlasını vaat ediyoruz ve bunu başarıyoruz. Çünkü; işimiz bir siteyle uğraşmaktan çok daha fazlası. Biz de sizler gibi doyumsuz sohbete aşığız çünkü.

Harika zaman dilimleri için yapmanız gereken basit; aramıza katılmak. Hadi, seni bekliyoruz dost!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sanal Arkadaslik